Приватний гінеколог

Послуги - Консультація репродуктолога клініки Medicover

 Шановні пацієнти!
 Тепер на базі нашої невеликої клініки відбуватимуться консультації неплідних пар. Консультації надаватимуться провідним фахівцем - лікарем репродуктологом клініки " Інтерсоно" Мedicover Group - Жемела Наталія Ігорівна. Візити відбуватимуться 1-2 рази на місяць в залежності від надходження запитів та завчасно оголошуватимуться на цій сторінці. На даний час консультації плануються 1 раз на місяць. Просимо завчасно повідомити реєстратуру про бажання потрапити на прийом до лікаря репродуктолога. Також можна самостійно записатись на прийом в формі попереднього запису нижче та в примітці вказати " на консультацію репродуктолога"
 Також можна записатись безпосередньо в чергу клініки Медікавер груп через представника клініки. Для отримання номеру телефону заповніть запропоновані графи,  вкажіть  "отримати телефон представника Медікавер".  Також за номером можна самостійно зідзвонитись і уточнити деталі візиту.

Для запису телефонуйте на реєстратуру:  067 745 60 05

  Отже, очікуйте наступну консультацію. Дата буде оприлюднена за 1-2 тижні до запланованого візиту. Графік прийому пацієнтів на консультацію формується завчасно та при малій кількості заявок може бути перенесена на наступний місяць. Отже ще раз просимо подавати заявки завчасно та стежити за оголошеннями!
 
Записатись можна тут: клікайте на  запис на прийом та прогорніть сторінку донизу до форми запису

Дата наступного візиту репродуктолога: 06.04.2021 з 12.00 до 16.00 при умові попереднього запису!
Очікуйте,  візит планується.
Для запису телефонуйте на реєстратуру:

(067) 745 60 05