Приватний гінеколог

On-line запис

Відмінно
Добре
Посередньо
Погано

Результати


Перед тим як записатись уважно прочитайте інформацію цієї сторінки!

Записатися на прийом до лікаря медичного кабінету "Sana" можна он-лайн.

  Для цього вам необхідно вказати своє прізвище і ім"я, вказати свої контактні дані, а також вибрати зручний для візиту день  та час. Просимо заповнювати всі запропоновані поля форми запису та клікнути внизу " надіслати повідомлення"

  Після одержання вашого повідомлення, наш мед.реєстратор зв'яжеться із вами для подальшого уточнення деталей вашого візиту або згодом надійде відповідь на ваш вірно вказаний вами е.мейл.
 Зараз також Ви можете користуватись зручним бізнес месенджером Jivo.
 Термін очікування дзвінка від нас протягом декількох хвилин у разі розвантаженості реєстратури!
  Можете натиснути на безпосередній дозвін з сайту, використавши прямий дзвінок з телефону- натиснувши на "зелену слухавку" Ви відразу телефонуєте на реєстратуру без попереднього набору номеру вручну! Це дуже зручно!
 Користуйтесь перевагами технічного оснащення сайту на повну, Ви економите свій час і не псуєте собі настрій!
 Термін очікування відповіді на Е. Мейл протягом 1-ї доби.
 Ще раз наголошуємо надсилати нам повідомлення в робочий час.
Графік робочого часу кабінету вказаний на вкладці "КОНТАКТИ".

 Отже, всі повідомлення надіслані після завершення робочого дня будуть оброблені до 10-12 год наступного. Відповідно, повідомлення надіслані після 18 год в п"ятницю, будуть опрацьовані до 10-12 год. в понеділок.

 У разі відсутності зворотньої відповіді  стосовно вказаного регламенту, просимо уточнити деталі щодо вашого попереднього запису зателефонувавши на реєстратуру.

 При запису з "сьогодні на сьогодні" рекомендуємо уточнювати фіксацію запису у нашого мед.реєстратора, якщо Вам не передзвонили!
 Запис на "сьогодні" краще здійснюйте за нашим телефоном або скориставшись однією із опцій месенджера чи прямого дозвону на сорінці сайту!
 
 ВАЖЛИВО: Отже, всі клієнти, які планують вперше відвідати клініку, заповнять форму для запису та прийдуть на прийом у зазначений час,- гарантовано отримають знижку у 5% на перший візит, як вказано на рекламному банері для скачування на вкладці "знижок". Для цього потрібно просто заповнити форму та відправити її, купон в даному разі скачувати не потрібно! Також почала працювати революційна система знижок,  з якою пропонуємо ознайомитись тут

  Нагадаємо також про необхідність запису, звернень по телефону, записів он лайн при попередньому плануванні візиту на інший день, вся інформація обробляється в робочий час, тобто щодня з 9.00 до 18.00. Після закінчення робочого дня телефон автоматично переходить в режим " сон"!  тому просимо не намагатись до нас телефонувати по закінченню робочого дня і нервуватись, що ніхто не відповідає- фізично це нікому зробити!

 Плануйте свій візит вчасно і все у Вас вийде!

Про консультацію репродуктолога та дату наступного візиту читати тут:

Записатись на консультацію до  лікаря репродуктолога

(клікніть виділений текст та прокрутіть сторінку донизу, в представлену форму внесіть запропоновані дані, в графі примітки вказуйте- консультація репродуктолога)

Телефон клініки:   067 745 60 05

  Також  можна задати питання лікареві або на рецепшен заповнивши відповідні поля у поданій табличці

І ще:

   Також просимо звернути увагу на те, що запис онлайн здійснюються тільки на нашому офіційному сайті, а саме,- тут- і ні з яких інших платформ, які можуть використовувати інформацію про нас!

   - зокрема на деяких платформах, таких, як   "лікарні.ком"  вказані телефони для запису на прийом до лікаря - та вони ніякого відношення до нашої клініки не мають і використовуються в піратський спосіб для збору інформації та без узгодження з нашою клінікою!!!
  Отже, такий  запис на прийом до лікаря з цих телефонів не переадресовується на нашу реєстратуру.
  Тому наполегливо просимо користуватись для запису тільки вказаним на нашому сайті  телефоном  та записом через форму подану нижче!!!


Фото сайту який збирає інформацію:   інтернет адреса нашого сайту для копіювання знаходиться в лівому куті строки браузера на головній сторінці: http://sana.rovno.ua або можна скопіювати тут: http://sana.rovno.ua

  


Графік роботи лікарів 
 
Лікар Понеділок
Вівторок                 
       
Середа
Четвер 
  
П"ятниця 
          
   Субота
Кліщ Т.С   
- 16.00- 18.00          
16.00-18.00                      
-

16.00-18.00 
-
Мазур Р.Г  
09.00- 12.00
     - 09.00-12.00
16.00-18.00                        
09.00-12.00
-
Міськевич І.М                        
16.00- 18.00
09.00- 12.00
15.00-16.00
09.00-12.00
        -            -          
Черговий лікар          
10.00-14.00
при умові
попереднього запису
             

Графік відпусток лікарів на 2022 рік можна глянути тут.
 

Контактний телефон 067 745 60 05

Отже тепер можна перейти до запису в формі поданій нижче!