Приватна жіноча консультація

Про клініку

 Заснований медичний кабінет у 1999 році. Працюють в ньому лікарі акушери-гінекологи з багаторічним практичним  досвідом вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи наших спеціалістів понад 20 років. Це – Мазур Роман Гаврилович, Кліщ Тамара Степанівна, Міськевич Ірина Миколаївна, та мед. реєстратор Осіпчук Тетяна Іванівна.

Основним напрямком роботи жіночої консультації є надання якісних медичних послуг  з використанням сучасного медичного обладнання та технологій зокрема в  гінекології. Гінекологія – це область медицини, яка займається лікуванням захворювань жіночої сфери.

 

 Медичний кабінет «Sana» – це кваліфіковані фахівці, налаштовані на постійне самовдосконалення та підвищення професійних здібностей, що дає можливість їхнім пацієнтам отримати найкращий можливий результат. Основними принципами роботи консультації є індивідуальний  підхід до кожного клієнта, уважне ставлення до проблеми пацієнта та бажання допомогти у її вирішенні. Зробіть своє спілкування із лікарем невимушеним, простим і зрозумілим для себе. Знайдіть у нас свого лікаря, який буде знати Ваші жіночі проблеми, та допоможе їх вирішити, а можливо і попередити в майбутньому. В цьому і полягає основний принцип медицини «краще попередити, ніж лікувати». Крім того ми цінуємо Ваш час та створюємо умови для більш комфортного обслуговування. Тому  Ви не будете чекати в черзі щоб потрапити до лікаря попередньо повідомивши нас про свій візит.

 Не забувайте про важливість профілактичного огляду, який рекомендується спеціалістами проводити хоча би двічі на рік, що дійсно важливо, тому що 60-90 % захворювань можна попередити при вчасній діагностиці та відповідно проведеному в такому разі лікуванні. Пам’ятайте, що здорова жінка – це щаслива сім’я. Тому жіноче здоров’я та гінекологія пов’язані між собою речі і лікарі гінекологи нашого приватного закладу завжди готові  надати свої послуги та знання.