Приватний гінеколог

Про клініку

 Заснований медичний кабінет у 1998 році. В ньому на даний час працюють лікарі акушер-гінекологи з багаторічним практичним досвідом вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи наших спеціалістів понад 25 років. Це – Мазур Роман Гаврилович, Кліщ Тамара Степанівна, Міськевич Ірина Миколаївна, та мед. реєстратор Ващишина Юлія Валеріївна. В кабінеті по мірі звернення пацієнтів щомісячно відбувається прийом лікарем репродуктологом клініки Medicover grupp з м. Львів при попередньо сформованому списку на консультаціі.

 Основним напрямком роботи жіночої консультації є надання якісних медичних амбулаторних послуг з використанням скрінінгового сучасного медичного обладнання та матеріалів гінекологічного профілю. Гінекологія – це область медицини, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої сфери.


 Медичний кабінет «Sana» – це кваліфіковані фахівці, налаштовані на постійне самовдосконалення та підвищення професійних здібностей, що дає можливість їхнім пацієнтам отримати найкращий можливий результат. Основними принципами роботи консультації є індивідуальний  підхід до кожного клієнта, уважне ставлення до проблеми пацієнта та бажання допомогти у її вирішенні. Зробіть своє спілкування із лікарем невимушеним, простим і зрозумілим для себе. Знайдіть у нас свого лікаря, який буде знати Ваші жіночі проблеми, та допоможе їх вирішити, а можливо і попередити їх у майбутньому. В цьому і полягає основний принцип медицини «краще попередити, ніж лікувати». Крім того ми цінуємо Ваш час та створюємо умови для більш комфортного обслуговування. Тому Ви не будете чекати в черзі щоб потрапити до лікаря попередньо повідомивши нас про свій візит.

 Не забувайте про важливість профілактичного огляду, який рекомендується проходити хоча би раз або двічі на рік, що дійсно важливо, тому що 60-90 %  різноманітних захворювань можна попередити при вчасній діагностиці та відповідно проведеному в такому разі лікуванні. Особливо це стосується раннього виявлення таких серйозних захворювань як онкопатологія, та станів,  які передують цим процесам. Зокрема дисплазій, раку шийки матки та патологіі молочноі залози. Пам’ятайте, що вчасне звернення до лікаря зберігає ваше здоров'я та життя, а отже здорова та впевнена в завтрашньому дні усміхнена жінка,- запорука щасливоі сім’і та відповідно всієі родини! Ця  інформація в сучасному світі важлива і чоловікам, бо від іхнього ставлення до здоров"я своєі найближчої людини формується сімейне боагополуччя. Чоловіки, будьте уважні до своіх коханих половинок, не ігноруйте скарги жінки про зміни у стані здоров"я, турбуйтесь та стимулюйте профілактичні візити до лікаря гінеколога, адже більша частина  проблемних захворювань у жінок може і не мати ніяких загрозливих проявів! І це є надважливо виявляти ці стани вчасно. Тому жіноче здоров’я та гінекологія пов’язані між собою речі і лікарі гінекологи нашого приватного закладу завжди готові  надати свої послуги та знання для профілактики та лікування таких захворювань. Звертайтесь вчасно! Це і є лозунгом вашого здорового майбутнього і вашоі сім'ї!