Приватний гінеколог

Послуги - Лікарський медичний огляд

Гінекологічний огляд.
Кожній жінці  необхідно відвідувати гінеколога раз на півроку. При такій періодичності легко підтримувати і зберігати жіноче здоров'я, вчасно помічати появу якого-небудь патологічного процесу. Великою помилкою є точка зору, що гінекологічний огляд потрібний, коли щось захворіло або вже болить. Як правило, болить тоді, коли патологія зайшла вже далеко.



Гігієна перед оглядом
Багато жінок бояться виглядати в очах гінеколога негарно, тому проводять особливо ретельний туалет статевих органів перед гінекологічним оглядом аж до спринцювання. Це помилка. Якщо лікареві потрібно буде зробити мазок, після спринцювання цей захід буде ускладнений а результати «змазаними» або й невірними. Для цього буде достатньо обмивання зовнішніх статевих органів кип'ячою водою. Не слід забувати, що піхва - орган, що самоочищається,- у здорової жінки завжди присутня своя мікрофлора, яка й дає можливість підтримувати "чистоту". Якщо ж ви страждаєте якими-небудь неприємними виділеннями, то лікареві тим більше треба переконатися в цьому при огляді, а не з ваших слів. Слід утриматися від статевих контактів з партнером за добу до гінекологічного огляду, оскільки сперма впливає на результати аналізів.

Прийом
Звичайний прийом гінеколога з оглядом триває близько 15-20 хвилин. Він складається з візуального огляду, пальпації молочних залоз, щитовидної залози,  збору анамнезу і огляду на кріслі, забору мазків.

Огляд на кріслі
Гінекологічний огляд на кріслі повинен включати серію досліджень :
 - огляд і пальпація живота;- огляд зовнішніх статевих органів на наявність запалень, пухлин, виразок, папілом, кондилом, оцінка розвитку статевих губ;
 - вагінальне дослідження за допомогою гінекологічного дзеркала для огляду шийки матки, узяття мазків;
 - бімануальне ( дворучне)  дослідження для діагностики захворювань матки, придатків, встановлення наявності і терміну вагітності;
 - ректальне обстеження (при огляді дівчаток та жінок які не починали статеве життя,   або при звуженні піхви, при пухлинах внутрішніх статевих органів).
 Обов"язковою умовою  огляду жінки на кріслі є забір мазків: на мікрофлору- для визначення чистоти вагінальної мікрофлори та виявлення патогенних мікроорганізмів, та т.з цитологічного мазка за допомогою якого можна визначити наявність запального процесу зовнішньої та внутрішньої частини шийки матки або наявність процесу проліферації чи  наявності в мазку атипових клітин, які звичайно неможливо діагностувати при візуальній огляді шийки матки, що в свою чергу може свдчити про сер"йозну патологію  та може призвести до розвитку онкологічного захворювання. Дані дослідження є обов"язковими, та є невід"ємною частиною проведення гінекологічного обстеження,  тому проводяться лікарем незалежно від того чи жінка скаржиться н а наявність патологічних виділень чи ні. Також лікар при візуальному виявленні атипового характеру виділень може запропонувати пацієнтові провести дослідження на так звані скриті інфекції. наприклад- обстеження на наявність хламідій,  уреомікоплазм, гарднерели,  тощо. Про необхідність проведення додаткових досліджень лікар обов"язково попереджає пацієнта. а пацієнт  надає свою згоду для проведення такого дослідження чи ні- враховуючи що вартість такого обстеження суттєво вища від звичайного огляду зі стандартними мазками. В кожному такому випадку намагайтесь обговорити з лікарем необхідність додаткових обстежень та розуміти потребу їх проведення у вашому випадку,  так як лікар не завжди може спрогнозувати об"єм обстеження спираючись тільки на скарги пацієнта, тому кожен огляд є індивідуальним і для кожного окремого пацієнта може суттєво відрізнятися по об"єму обстеження. 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Будь-які антибіотики впливають на результати аналізів, тому гінекологічний огляд слід проходити після закінчення 2 тижнів після останнього прийому ліків.

Підготовка до прийому
Якщо ви йдете до гінеколога уперше або відвідуєте перший раз cаме цього лікаря, краще підготуватися до візиту, щоб відповісти на такі запитання :
- про захворювання перенесені з дитинства і по сьогоднішній день, абортах та інших втручаннях, якщо таке має місце;
- про менструальний цикл, його зміни при появі статевого партнера, після пологів або абортів;
- про дату останньої менструації ( назвати перший день останніх місячних);
- про стан здоров'я і захворювання вашого партнера;- про ваші методи контрацепції.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Найкращий період для здачі аналізів і виявлення будь яких інфекцій - відразу після місячних.

Кожна жінка знає, як важливо мати СВОГО гінеколога, відвідування якого було б якщо не задоволенням, то хоч би не емоційно негативною процедурою. Щоб вибрати такого, скористайтеся своєю інтуїцією. Якщо лікар Вам подобається, викликає довіру - це ВАШ лікар і лікування піде на благо. Міцного Вам здоров'я!
Запорошуємо скористатись послугами нашого центру. Запис на прийом проводиться за телефоном:
067  745 60 05


або скористайтесь формою запису перейшовши на цю сторінку: запис на прийом



                                                                 

Для запису телефонуйте на реєстратуру:

(067) 745 60 05