Приватна жіноча консультація

Питання/відповідь

В цьому розділі сайту ви маєте змогу задати питання лікарю в галузі акушерства та гінекології. Для отримання відповіді на задане запитання заповніть  всі поля у формі " Запитання/ відповідь".  Повідомляємо, що всі запитання проходять процес премодерації. Просимо вибачення у дописувачів, деякі запитання з етичних та інших причин публікуватись не будуть, але у випадку праильно вказаної особистої електронної адреси відповідь обов"язково буде надана.

Доброго дня. Яка ціна мед.аборту?

Відповідає: Осіпчук Тетяна Іванівна

Відповіла в ПП.

Доброго дня. Чи можна зробити медикаментозний аборт у вашій клініці? Яка приблизно ціна? Дякую

Відповідає: Осіпчук Тетяна Іванівна

Так, можна. Вартість відправила в ПП

Добрий день. Мені поставили діагноз ерозія шийки матки.Хочу повністю обстежетися у вашій клініці.я не знаю які потрібні дослідження, тому не можу визначитися з цінами ,які вказані на сайті. Підскажіть, будь ласка, приблизну вартість усіх потрібних досліджень в цілому. Цікаить найкращий варіант.

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

 Доброго дня. Необхідно пройти загальне обстеження- огляд на кріслі з мазками- цитологічним та на  мікрофлору. Також обовязково провести кольпоскопію, щоб розібратися яка у вас ерозія. Як правило у випадку ускладнених ерозій необхідні додаткові обстеження- на інфекції, які можуть передаватись статевим шляхом або "скриті" інфекції,  які не виявляються звичайним мазком на мікрофлору та рідинна цитологія і обстеженням на вид папіломавірусу. Тому необхідно просити лікаря щоб лікар пояснив вам після звичайного огляду з мазками і кольпоскопії чи потрібно вам ще дообстеження і прорахувати його вартість . Остаточне рішення відносно обстежень приймати Вам. Лікар Вас інформує а Ви надаєте свою згоду на його проведення.

Чи відпускаються якісь протизаплідні таблетки без рецепта? і які?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Цікаве запитання... відповідь можна отримати  в любій аптеці.

Добрий День!Два місяці назад мені робили конізацію після цього в мене виявили тяжку стадію дисплазії,після операції пройшло два місяці і я завагітніла,які є ризикі?

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня! Ризики досить високі. Необхідна консультація онкогінеколога.

Чи можна пройти огляд у гінеколога анонімно?

Відповідає: Осіпчук Тетяна Іванівна

Так, можна. Можете надати надумані дані. Але якщо потрібно буде забирати роздруківку результатів обстеження там будуть вказані дані яки ви надали

Чи можливо стати на облік у вашій клініці на 23 неділі...і скільки це буде коштувати?

Відповідає: Осіпчук Тетяна Іванівна

В клініці ні.  Ви можете вирішити це питання при особистій зустрічі з лікарем. 

Хочу здати аналізи на захворювання які передаються статевим шляхом. Яка вартість?

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

Доброго дня! На це питання немає однозначної відповіді. Є пакетні обстеження на ІПСШ, ВПЛ ( вірус папіломи людини). Перелік варіантів обстежень досить великий. Краще обговорити це безпосередньо з лікарем, ви зможете почути та вибрати найбільш прийнятний для себе варіант обстеження. 

Скільки коштує дізнатись результати аналізів, + виписання рецепту з результатів по діазногу ?

Відповідає: Осіпчук Тетяна Іванівна

Дізнатись результати не коштує нічого, ви за них заплатили. Виписка рецепту та лікарські призначення  оплачуються як  послуги згідно прайс листа- рубрика "ЦІНИ".

Добрий день. Не знаю точно чи це по гінекології, але після кожного статевого акту симптоми циститу. Чи можу я по такому питанню звернутись до вас у клініку. Та що мені робити(((

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня! Так, необхідно звернутись на консультацію.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6