Приватна жіноча консультація

Питання/відповідь

В цьому розділі сайту ви маєте змогу задати питання лікарю в галузі акушерства та гінекології. Для отримання відповіді на задане запитання заповніть  всі поля у формі " Запитання/ відповідь".  Повідомляємо, що всі запитання проходять процес премодерації. Просимо вибачення у дописувачів, деякі запитання з етичних та інших причин публікуватись не будуть, але у випадку праильно вказаної особистої електронної адреси відповідь обов"язково буде надана.

Доброго дня,я незнаю що мені робити в мене дуже велика затримка була но підчас затримкі в мене появились місячні,приблизно через два місяця і ці місячні були дивуватого кольору не такі як обичні,а поті в мене по ранкам почало тошніти,запори,болі в голові,запаморочення,я до останнього не хотіла думати що вагітна зробила тест тест показав одну палочку,но незнаю чи правдивий він чи нє,я розгубилась(

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня.  Вам необхідно звернутись для проведення обстеження.

чи можу я дізнатись результати аналізу по телефону?

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Так, звичайно. Необхідно тільки зателефонувати в робочий час лікаря який Вас приймав.

Добрий день. Мені прийшов час замінити ВМС. Підкажіть, убдь-лака, яка буде ПОВНА вартіть послуг ( з вашими ВМС). Цікавить бюджетний варіант. Дкую.

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Добрий день. Огляд 200 грн, встановлення з вартістю контрацептиву 750 грн.

доброго вечора. Мені в жовтні 2014 року видалили ліву трубу ,через позаматкову вагітність. Після того ще нічого не лікувалось...скажіть які аналізи треба прходити в першу чергу?

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

Доброго і Вам. Необхідний огляд з мазками, узд, можливо аналізи на ІПСШ методом плр  та бак. посів виділень з чутливістю до антибіотиків.

Доброго дня!Скажіть, будь-ласка, чи видаляють у вас конділоми(папіломи), яким методом та в яку ціну.дякую

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Так видаляють. Медикаментозно або апаратним методом радіохвильового зрізу під місцевою анестезією. Ціни вказані в розділі ціни на цій же ж сторінці, орієнтовно 35- 50 грн за конділому в залежєності від методу.

Доброго вечора, виявили множинні кісти по всій поверхні шийки матки, під якими ерозійні гнійники. Призначили конусну коагуляцію. Чи можна її замінити на метод радіохірургії?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Так можна.

Доброго дня.Підкажіть будь ласка в мене кіста правого і лівого яєчника.В лікарні капалась і кололась стало легше,потім приписали мені нормоцикл.Вже 7 місяців як не можу завагітніти.В чому причина може бути?Може треба попити гормональні таблетки.Наперед дякую за відповідь

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

На дане запитання немає однозначно визначеної відповіді. Візьміть із собою всі документи з попередніми обстеженнями- узд, усі аналізи,які здавались з даної проблеми, записи лікарів про проведені огляди, та приїздіть на консультацію.

Доброго дня. В мене на 12 день після місячних почались коричневі виділення. Без запаху, та без неприємних відчуттів.Злегка відчувається ниття в низу живота. Скажіть будьласка, що могло призвести до таких симптомів, і чим це загрожує. Дякую.

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

Доброго дня. Такий стан може бути проявом так званого "овуляторного синдрому". Ризиків для здоров'я не має. Щоб виключити інші причини (напр. Запалення, інфекціі) необхідне обстеження. Ціни на обстеження згідно прайс листа. 

Добрий день. В мене ознаки вагінального дисбактеріозу. Які аналізи потрібно здати? Скільки коштуватиме огляд + аналізи? Дякую

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

Потрібно здати мазки, можна зробити швидкий тест визначення РН  вагін. вмісту та плр обстеження на скриті інфекції ( інф, які передаються стат. шляхом- т.з.  ІПСШ методом плр)
Ціни узгоджуйте з лікарем згідно прайс листа.  Первинний огляд з мазками 200 грн. Вартість обстеження на ІПСш - дивіться в розділі ціни на лабораторні обстеження- урогенітальні інфекції-комплексні дослідження.

Добрий день. У мене поликистоз, крiм призначених протизаплiдних препаратiв далi лiкування моэ не просуваеться. А я дуже хочу мати дiтей. Що Ви можете порадити? Може стимулювати овуляцiю, я читала I жiнки вагiтнiли. Я разумiю, що так точно сказати важко, але просто хочеться адекватноi консультацii. Дякую)).

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня! Якщо полікістоз підтверджений лабораторним обстеженням ( підвищений рівень андрогенів ) та узд, то в принципі досить успішно лікується медикаментозними препаратами. Стимуляцію ще встигнете, крім того ціна питання відносно ДРТ на декілька порядків вища та і ризики вищі. Раджу звернутись на консультацію та взяти з собою всі попередні обстеження.

Сторінки: 1 | 2 | 3