Приватний гінеколог

Питання/відповідь

Відмінно
Добре
Посередньо
Погано

Результати

  В цьому розділі сайту ви маєте змогу задати питання  безпосередньо лікарю  акушер- гінекологу або на рецепцію та навіть вибрати лікаря, якому адресуєте своє запитання, вказавши його прізвище і ім"я в формі де впишете своє запитання.
   Для отримання відповіді потрібно заповнити всі поля у формі " Запитання/ відповідь".
Також, повідомляємо, що всі ваші запитання проходять процес премодерації, отже,             просимо вибачення у дописувачів, але деякі з них з етичних та інших причин публікуватись не будуть, але у випадку вірно вказаної особистої електронної адреси відповідь обов"язково буде надана.
 Отже, відповіді будуть публікуватись по мірі розвантаженості лікарів або працівників рецепції. Дякуємо за розуміння!


Доброго дня,чи можна закінчити приймати препарат Регулон,після того як приймала його в перше і лише 6 днів?Препарат почала приймати щоб закінчити швидше менструацію,але вона продовжується вже 8 днів,коли без таблеток на 6-й вже завжди завершувалась

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня! Ці препарати потібно приймати згідно інструкції 21 день, при відміні препарату може відбуватись так званий "збій " циклу або "кровотеча відміни"- у вигляді кровомазання.

Доброго дня. Скажіть спіраль Джайдес рахується як аборт?

Відповідає: Рецепція

Доброго дня , ні ВМС це засіб контрацепції. 

Доброго дня) під час сексу болить то правий то лівий яєчник, часом і просто коли лежу теж можуть боліти)

Відповідає: Рецепція

Доброго дня! Такий стан не є нормою, необхідно оглянутись та проконсультуватись у лікаря.

Доброго дня , сталась така проблема, приймаю джаз плюс почала третій ряд після прийому був статевий акт і виникла рвота на протязі години . Я не знала що потрібно було випити ще одну таблетку . Як продовжити пити таблетки ? Чи є ймовірність завагітніти ?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня! Необхідно продовжити до кінця циклу, при затримці провести тест, при потребі проконсультуватись у лікаря. 

Добрий день,від першої менструації ідуть збої, місяць є два немає, зараз також відсутні кілька днів також був статевий акт,про що це говорить?

Відповідає: Рецепція

Доброго дня, такі нерегулярні менструації  не є нормою, для початку потрібно проконсультуватись. зробити УЗД ОМТ і огянутись, тоді лікар зможе вам призначити лікування при потребі та надати поради, тощо.

Доброго дня. Приймаю джаз плюс вже третій місяць ні разу не пропускала, вчора випила таблетку по розкладу але після цього почалась рвота десь о 10 ранку тобто на протязі години після прийому ,а об 11 був незахищений статевий акт , я прочитала в інструкції що це прирівнюється як пропущена таблетка і випила ще одну . Так як вагітність зовсім не бажана я купила ескапел та прийняла на протязі перших 10 годин. Чи є від джаз плюс якась контрацептивна дія при таких обставинах ? Як мені продовжити їх пити та який ризик вагітності ? календар показує що в мене якраз передовулятивний період перший день . Надіюсь на вашу відповідь .

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня! Не потрібно забувати, що це гормональні препарати, і любий відхід від рекомендацій щодо прийому препарату необхідно узгоджувати з лікарем. Такими діями можна просто " збити" свій цикл. Достатньо одного препарату аби забезпечити контрацепцію!! Ваші дії не є вірними, радимо на наступний раз консультуватись з лікарем не на сайті, а відвідати лікаря!- таким чином уникнете помилок.

Доброго дня , підкажіть будь ласка у вас ще приймає Кліщ Т.С . Бо я була у вас дуже давно і хотілаб записатись саме до неї

Відповідає: Рецепція

Доброго дня , так  Кліщ Тамара Степанівна приймає Вт, Ср, Пт з 16:00 -18:00

Доброго дня в мене таке питання , мені порекомендували як засіб контрацепції приймати джас плюс ( приймаю третій місяць ) я приймала все вчасно не пропускаючи, з 14 по 18 , в мене була кровотеча як і попередні два місяці регулярно , але потім з 31 по 5 почалась нерясна кровотеча і тепер 9 знову буквально , тоді коли я почала приймати плацебо. Це може бути як побочка від таблеток ? Чи це може свідчити про вагітність?тому що я вже у відчаї , на даний момент не має можливості сходити до гінеколога

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня! Враховуючи низький вміст естрадіолу , а саме 0.2 мг можуть бути " мажучі" виділення, це в свою чергу не свідчить про відсутність контрацептивної дії препарату.

Чи можна завагітніти під час прийому плацебо , якщо під час прийому був незахищений статевий акт ? Завчасно дякую за відповідь!

Відповідає: Рецепція

Доброго дня , якщо ви дотримуєтесь правильності прийому в препаратах і п'єте не пропусткаючи в один і той же час + препарат має відповідати терміну придатності і маєте дотримуватися умов зберігання які зазначені на упаковці. то контрацепція вам гарантована. Якщо ви прийняти  таблетку екстреної контрацепції то ймовірність вагітності мізерна. 

Доброго дня , у мене таке питання ) Почала приймати Джаз плюс два місяці тому , регулярно був статевий акт , таблетки приймала приблизно в один і той же час , сьогодні почалась кровотеча хоча місячні повинні бути через два тижні, що це може бути ? Та чи може це вказувати на вагітність?

Відповідає: Рецепція

Шановні пацієнти! Просимо не вирішувати такі питання на сайті, для цього у нас працює лікар! 

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6