Приватний гінеколог

Питання/відповідь

Відмінно
Добре
Посередньо
Погано

Результати

  В цьому розділі сайту ви маєте змогу задати питання  безпосередньо лікарю  акушер- гінекологу або на рецепцію та навіть вибрати лікаря, якому адресуєте своє запитання, вказавши його прізвище і ім"я в формі де впишете своє запитання.
   Для отримання відповіді потрібно заповнити всі поля у формі " Запитання/ відповідь".
Також, повідомляємо, що всі ваші запитання проходять процес премодерації, отже,             просимо вибачення у дописувачів, але деякі з них з етичних та інших причин публікуватись не будуть, але у випадку вірно вказаної особистої електронної адреси відповідь обов"язково буде надана.
 Отже, відповіді будуть публікуватись по мірі ровантаженості лікарів або працівників рецепції. Дякуємо за розуміння!


Доброго дня. Потрібно зробити аборт терміново. Чи працюєте в період свят? Ціна?

Відповідає: Рецепція

Мабуть ви маєте на увазі локдаун. Так,  запишіться на прийом з понеділка. Прийом здійснюється тільки по попередньому запису.

Доброго вечора. скажіть будь ласка, чи працюватиме Ваш кабінет протягом січневого карантину? дякую

Відповідає: Ващишина Юлія Валеріївна

Так,  ми працюємо в січні,  можете звертатись. Уточнюйте візит зателефонувавши. Вихідні- Різдвяні свята.

Доброго дня. У мене відсутність критичних днів уже місяць, часте ходіння в туалет, рідко проявляється тошнота. Скажіть будь ласка що означають мої симтоми.

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня. Ваш випадок потребує  обстеження. Ви можете як мати вагітність так і ні. Для цього є тести,  які можна зробити вдома,  маючи декілька днів затримки. Якщо тест від'ємний,  тоді потрібно розбиратись з симптомами, оглянутись,  можливо здати аналіз сечі та провести уз обстеження. Тоді вже щось можна  сказати точно. Емпірично діагноз не поставити,  думати можемо про різне,  не будемо тут писати книгу.

Доброго дня... Дитині 6 місяців ,менструація відмовилася через 3 місяці.Зараз затримка 3 дні Чи може це бути вагітність?Якщо так,то чи можна робити аборт при годуванні груддю?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня! Так, звичайно. Тому, спочатку потрібно діагностувати, тобто підтвердити або виключити вагітність. Для цього Ви можете провести тест на вагітність в домашніх умовах. Радимо купувати тест з чутливісю 10 мМО/ мл, або т.з "чутливий" тест, який дозволяє визначати вагітність вже через 7-10 днів після зачаття, або за 5-7 днів до моменту затримки місячних. Також можна здати кров на рівень хоріонічного гонадотропіну людини ( ХГЛ). При позитивному результаті радимо звернутись до спеціаліста, який надасть подальшу консультацію.

Чи можна пити капучіно при критичні дні

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

Просто "переможець" серед запитань. Розкажіть нам чому Ви вважаєте, що не можна?

Добрий день хочу запитати чи платні у вас надання консультації по питанню відповідь на яке мене цікавить почути зі сторони спеціаліста

Відповідає: Ващишина Юлія Валеріївна

Так, Олено, послуги консультування платні. Необхідно записатись на вибраний Вами час, і Вас проконсультує лікар по Вашому запитанню. Відносно оплати необхідну інформацію надасть реєстратура.

Доброго дня. Кілька днів назад у мене відбувся перший статевий акт (з контрацептивом) . Я не була достатньо збуджена ,тому , як я думаю , презерватив подразнив стінки проходу. Після цього у мене виникає болюче відчуття при сечовипусканні , уже тиждень. Це нормально?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня! Необхідно здати заг. аналіз сечі та звернутись на консультацію у разі якщо ці симптоми не зникнуть протягом наступних декількох днів.

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи проводите ви вакуумний аборт, якщо так, яка його ціна?

Відповідає: Єсип Христина Романівна

Ні ми не проводимо таких втручань. Зверніться будь- ласк в іншу клініку.

На якому терміні можна переривати вагітність та яка ціна?

Відповідає: Єсип Христина Романівна

Доброго дня! Ви можете скористатись методом мед. аборту до 49 днів затримки від першого дня останніх місячних.

Доброго дня. Яка ціна відео консультації? Та як записатися?

Відповідає: Ващишина Юлія Валеріївна

Доброго дня! Ціна на таку послугу вказана на сайті! Записатись можна любим зручним для Вас способом сконтактувавши з нашою реєстратурою!

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6