Приватний гінеколог

Статті

Лазеротерапія

Лазеротерапія

Лазер (англ. laser абревіатура від light amplification stimulated emission radiation посилення світла за допомогою індукованого випромінювання). Терапевтичні лазери стали використовуватись і отримали широке застосування в медичній практиці, починаючи з 80-х років минулого століття. На сьогоднішній день застосовуються в лікуванні практикуючими лікарями різних спеціальностей: дерматологами, косметологами, терапевтами, ревматологами, кардіологами, стоматологами, лор-лікарями, хірургами і т.д.

Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія

Метод радіохвильової хірургії розроблений фірмою «ELLMAN INTERNATIONAL» (США) в 1978 році і з того часу знайшов широке застосування у світовій хірургічній практиці. Радіохвильова хірургія – це сучасний метод з використанням радіохвиль високої частоти. Метод радіохвильової хірургії відноситься до інновацій сучасної медицини, який швидко отримав визнання в якості ефективного і безпечного способу лікування багатьох захворювань.

Пайпель біопсія ендометрію

Пайпель біопсія ендометрію

Біопсія ендометрію – сучасна поліклінічна операція. Для діагностики різних станів слизової оболонки матки забирають мікроскопічні шматочки тканини й роблять гістологічне дослідження. Наприклад, діагностують наявність гіперпластичних процесів ендометрію – розростання й стовщення слизової, а також онкологічних захворювань – карциноми ендометрію.

Кольпоскопія

Кольпоскопія

Кольпоскопія – це безболісний метод клінічного гінекологічного дослідження за допомогою спеціального оптичного приладу (кольпоскоп, відеокольпоскоп), що дозволяє діагностувати навіть самі незначні дефекти тканини, наприклад невеликі ерозії, крихітні пухлини і мікрокрововиливи в області шийки матки, піхви і вульви. У зв’язку з цим кольпоскопія стала незамінним методом у практиці гінекологів.