Приватний гінеколог

Статті

Український Національний Консенсус з обстеження та лікування жінок після проходження первинного цервікального скринінгу

Український Національний Консенсус з обстеження та лікування жінок після проходження первинного цервікального скринінгу

ПАП тести класифікація, менеджмент ведення пацієнтів, роз"яснення щодо типів мазків згідно класифікації Bethesda.

Лазеротерапія

Лазеротерапія

Лазер (англ. laser абревіатура від light amplification stimulated emission radiation посилення світла за допомогою індукованого випромінювання). Терапевтичні лазери стали використовуватись і отримали широке застосування в медичній практиці, починаючи з 80-х років минулого століття. На сьогоднішній день застосовуються в лікуванні практикуючими лікарями різних спеціальностей: дерматологами, косметологами, терапевтами, ревматологами, кардіологами, стоматологами, лор-лікарями, хірургами і т.д.

Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія

Метод радіохвильової хірургії розроблений фірмою «ELLMAN INTERNATIONAL» (США) в 1978 році і з того часу знайшов широке застосування у світовій хірургічній практиці. Радіохвильова хірургія – це сучасний метод з використанням радіохвиль високої частоти. Метод радіохвильової хірургії відноситься до інновацій сучасної медицини, який швидко отримав визнання в якості ефективного і безпечного способу лікування багатьох захворювань.

Пайпель біопсія ендометрію

Пайпель біопсія ендометрію

Біопсія ендометрію – сучасна поліклінічна операція. Для діагностики різних станів слизової оболонки матки забирають мікроскопічні шматочки тканини й роблять гістологічне дослідження. Наприклад, діагностують наявність гіперпластичних процесів ендометрію – розростання й стовщення слизової, а також онкологічних захворювань – карциноми ендометрію.

Кольпоскопія

Кольпоскопія

Кольпоскопія – це безболісний метод клінічного гінекологічного дослідження за допомогою спеціального оптичного приладу (кольпоскоп, відеокольпоскоп), що дозволяє діагностувати навіть самі незначні дефекти тканини, наприклад невеликі ерозії, крихітні пухлини і мікрокрововиливи в області шийки матки, піхви і вульви. У зв’язку з цим кольпоскопія стала незамінним методом у практиці гінекологів.