Приватна жіноча консультація

Купон на знижку

В медичному кабінеті діє система знижок для наших постійних клієнтів та первинних відвідувачів. Всім клієнтам яким передбачена знижка отримують привілейовану картку клієнта в якій прописана сума знижки. Знижки діють на всі медичні ( крім лабораторних обстежень ) послуги, які надаються лікарями центру. Знижка надається при пред"явленні картки на реєстратурі при розрахунку.

Знижки надаються у таких випадках:

1. При одноразовій сплаті за послуги на суму вищу від 1000 гривень - клієнт отримує постійну картку на знижку 5% терміном дії на 1рік ( при зверненні на медичний огляд 1 раз на рік дію картки буде продовжено). Знижка діє з наступного від видачі картки відвідування. ( знижка не нараховується на вартість лабораторних обстежень та одноразовий  розхідний матеріал ) 

2. При одноразовій сплаті за надані послуги від 2000 гривень і більше, клієнт отримує постійну картку на знижку 5% терміном дії до 5 років. Знижка нараховується відразу і дійсна протягом вказаного терміну дії. ( крім вартості лабораторних обстежень, одноразовий розхідний матеріал)

3. При поступовому накопичуванні оплат за медичні послуги від суми 3500 гривень, клієнт отримує постійну картку на знижку 5%, терміном дії до 5 років.
Знижка не нараховується на вартість  лабораторних обстеженнь та розхідний матеріал.

4. При накопиченні оплат від суми 10000 гривень наші  клієнти отримують можливість користуватись постійною карткою зі знижкою в 10 % на всі послуги ( крім лабораторних обстежень та розхідний матеріал). Картка 10 % діє на постійній основі. 

5.  Власники карток на знижку 10% мають змогу отримувати безкоштовні усні  консультації,  а власники 5 % карток зможуть проконсультуватись за пів ціни від вартості консультації згідно тарифів на момент відвідування лікаря. Всі раніше видані клієнтські картки є діючими незалежно від майбутньої зміни умов видачі.


6. Також дійсні рекламні флаєри на знижку надруковані з розпорядження медичного центру, які можете бачити в місцевих змі, аптеках чи отримати від рекламного агента.

 
 7. Картки на знижки видаються на пред"являються на реєстратурі  

 
І ще- Ви маєте нагоду скористатись знижкою яка запропонована всім відвідувачам нашого сайту. Для цього необхідно скачати купон, зображений нижче на цій сторінці, роздрукувати його та показати на реєстратурі при розрахунку. Таким купоном можна скористатись двічі: при першому та наступному відвідуванні клініки.

 При втраті картки Ви маєте можливість отримати нову по запиту на реєстратурі.

 Сподіваємось Вам сподобається бути нашими клієнтами!

  (Скачайте купон розташований нижче та виберіть зручний формат для друку)
   Для скачування клікніть по банеру купона.