Приватний гінеколог

Купон на знижку

В медичному кабінеті діє система знижок для наших постійних та первинних відвідувачів.

  Отже, тепер, працює нова зручна та зрозуміла система накопичувальних знижок, яка діє на постійній основі!
 
    При накопиченні суми оплат клієнтом або при одномоментній сплаті за надані лікарські  послуги від 2.5 тис грн. клієнт отримує статус на знижку 2% та буде користуватись нею з наступного відвідування і надалі, незалежно від частоти наступних візитів, допоки не досягне наступного рівня!
  При здійсненні наступних візитів та послідуючих оплат сума знижки буде підвищуватись залежно від накопичених та сплачених послуг за наступною схемою:

 Історія всіх сплачених послуг досягла  5 тис. грн-  тепер знижка клієнта становитиме  3%

 історія всіх сплачених послуг досягла 10 тис. грн- тепер знижка клієнта становитиме  5%

 історія всіх сплачених послуг досягла  20 тис. грн- тепер знижка клієнта становитиме 7%

 історія всіх сплачених послуг досягла  30 тис. грн- знижка клієнта становитиме 10%

 історія всіх сплачених послуг досягла  40 тис. грн- знижка клієнта становитиме 15%

 історія всіх сплачених послуг досягла  50 тис. грн- знижка клієнта становитиме 20%

  Окрім того, існує програма лояльності для  студентів, пенсіонерів та військовим при пред′явленні посвідчення - необхідна ксерокопія або фото (скрін) документу, або показувати щоразу при візитах. Таким пацієнтам відразу присвоюється знижка 10%, якою можна буде користуватись кожного наступного разу, а при накопиченні вищих сум згідно вказаної раніше системи, сума знижок відповідно буде збільшуватись пропорційно.

 Отже, тепер не потрібно постійно пред′являти персональну картку на знижки на реєстратурі, адже статус клієнта на отримання знижки тепер зберігається за клієнтом на постійній основі, тому, що всі дані про сплати зберігаються в базі даних клініки.
 
Важливо: знижки нараховуються на всі лікарські послуги крім вартості лабораторних послуг та вартості медикаментів та виробів медичного призначення, які можуть використовуватись для їх здійснення- зокрема оглядові набори іт.п.
* Знижка нараховується від загальної вартості послуг від 100 гр і вище. ( з 1.06 2021р)


Також дійсні рекламні флаєри на знижки надруковані з розпорядження медичного центру, які можна зустріти в місцевих змі, аптеках, салонах чи інших клініках партнерах, чи отримати від рекламного агента. Такі рекламні продукти дають змогу отримати знижку з першого платежу. 
 
І ще- Ви маєте нагоду скористатись знижкою, яка запропонована всім відвідувачам нашого сайту. Для цього необхідно скачати купон, зображений нижче на цій сторінці!
 Якщо ви переглядаєте сайт на компютері чи ноутбуці, роздрукувати його та показати на реєстратурі при розрахунку.
 Якщо ви дивитесь на телефоні чи планшеті - зробіть скріншот купону, запишіться на прийом та скиньте скріншот на телефон реєстратури у Viber, Whats App чи Теlegram.   
 Таким купоном можна скористатись кожному клієнту лише один раз при відвідуванні клініки. А ще ви можете заповнити форму запису та відправити скрін купону у примітках- отже ви також отримаєте знижку на перше відвідування!
 І ще одна чудова можливість, якою можуть скористатись ваші знайомі- роздруковані або скріновані купони можна  персилати своїм знайомим та рекомендувати скористатись ними при  візитах до клініки!

Увага! Вигідні пропозиції щодо знижок для наших відвідувачів!
( уважно прочитайте правила надання знижок)

  За роки роботи кабінету, ми помітили деяку інерцію в оцінюванні нашої роботи від клієнтів, що виражене в невеликих кількостях оцінок та відгуків на сайті. Хоча за той же період клініку відвідало орієнтовно до 10000 первинних клієнтів, не кажучи вже про постійних відвідувачів, які вибрали нашу клініку пріорітетною з різних причин.
 
 Отже, шановні наші клієнти!
 Насмілимося висловити наше прохання- не соромтесь та не лінуйтесь висловити свою думку у відгуках та голосуйте за нас у формі голосування, адже це для нас дуже важливо!
 
 У випадку виставлених нам гарних оцінок після відвідування нащої клініки після візиту ми надішлемо Вам повідомлення у месенджер на ваш телефон з посиланням на форму голосування на одну зі сторінок нашого сайту.
 Або ж  Ви можете самостійно проголосувати на певних сторінках сайту, де передбачена така можливість.

  Що потрібно зробити, щоб отримати знижку за голосування?

  Вам необхідно скинути скріншот з кількістю відданих голосів ( має бути чітка візуалізація кількості голосів) на вайбер номер клініки до та після проставленої оцінки в нашій "формі для голосування" і ми бонусуємо вас знижкою 5% при наступному відвідуванні клініки!      Якщо  ж Ви вже внесені в систему знижок та  користуєтесь вже певним рівнем системи знижок, то зможете отримати додаткову одноразову знижку в 5% між рівнями знижок , які запропоновані на сайті до тієї яку отримуєте щоразу!
Погодьтесь - це приємний бонус!
  Так Ви можете голосувати за нас щоразу коли вам захочеться віддати нам свій голос в підтримку!
 У випадку, якщо Ви звертаєтесь до нас вперше, то таким нашим первинним клієнтам ми надамо 5 % знижки і 5% знижки на наступне відвідування при умові виконання попереднього правила:

  Ви маєте скачати купон і показати на реєстратурі під час візиту, або ж зробити скріншот купону та відправити нам на телефон клініки у Viber чи інший месенджер. попередньо оформивши візит заповненням форми он лайн запису! Також скористайтесь такою нагодою наступного разу, але не більше двох візитів!
 
Надалі ми будемо обслуговувати таких клієнтів по вищевказаній системі накопичень, тобто чим більше відвідувань і відповідно витрат, тим дешевшими будуть для Вас послуги! Погодьтесь це непогано!
 
  А також напишіть про нас гарний відгук, якщо Вам сподобалось обслуговування або Ви залишились задоволені візитом, лікуванням, вирішенням проблеми зі здоров'ям, чи спілкуванням зі своїм лікарем. 
 В такому разі, ми в свою чергу надамо вам додаткову знижку 5% до вашого вже існуючого статусу при розрахунку наступного відвідування! Для отримання такого бонусу вкажіть своє прізвище та ім"я, щоб ми змогли Вас ідентифікувати. 
 
  Ви також можете ставити нам оцінки після кожного відвідування кабінету!
Ми будемо вдячні за таку активність. Дуже просимо не ставити нам поганих оцінок, адже на сайт, а отже і на клініку, орієнтується багато людей і це може необ'єктивно впливати на іхній вибір.
 
  Але якщо раптом у Вас виникла потреба пожалітись на діі лікаря або медперсоналу,  тощо, просимо написати нам. Кожний такий випадок розбирає адміністрація та директор і допомагає нам вдосконалюватись.
 У випадку вірно вказаної ел.адреси або номеру телефону  ми в свою чергу обов'язково з Вами зконтактуємо і спробуємо вирішити  проблему та надамо вичерпну відповідь,  якщо претензіі були обгрунтовані!
 
Будемо Вам безмежно вдячні за витрачений на це час, адже ми працюємо для Вас і сподіваємось на співпрацю та тривалі довірливі відносини
формату:
 всі  наші клієнти для нас надважливі, і тому наші клієнти довіряють нашим лікарям!

Дякуємо за розуміння!

     Сподіваємось Вам сподобається бути нашими клієнтами!

  Напишіть відгук про роботу клініки або проголосуйте на сайті після відвідування клініки  тут
 Відразу записатись на прийом до лікаря можна на цій сторінці в рубриці запис на прийом або перейти до запису клікнувши по виділеному слову та заповнивши відповідну форму запису.

  (Скачайте купон розташований нижче та виберіть зручний формат для друку)

   Для скачування купону необхідно клікнути по банеру купона розміщеного нижче