Приватна жіноча консультація

Відгуки

На цій сторінці ви маєте можливість залишити власний відгук про наш медичний центр. Нам цікаво, що ви думаєте про роботу нашого центру, її позитивні та негативні сторони. Також Ви маєте можливість висловити свою думку про роботу клініки чи особисто Вашого лікаря для публікації або в анонімній формі. Наперед дякуємо нашим клієнтам за відгуки- дана співпраця направлена на покращення якості послуг. Ми сприймемо усі Ваші зауваження у разі їх наявності та будемо вдячні за гарні відгуки. Також просимо наших клієнтів залишати оцінку роботи кабінету  на головній сторінці в формі передбаченій для голосування після відвідування кабінету або закінчивши лікування.
 Бажаємо нашим відвідувачам отримувати  тільки якісні послуги та бути впевненими в стані свого здоров"я.

Лікар: Мазур Роман Гаврилович найкращий спеціаліст в м. Рівне.

Дуже чесна, порядна людина,відповідальний за своїх пацієнтів,завжди допоможе в будь якій ситуації,підтримає,дасть пораду,як правильніше зробити. Знайде підхід до кожного пацієнта,підбере правильне лікування. Завдяки йому я виносила двох діток,спочатку і до кінця. Це наш лікар гінеколог Мазур Роман Гаврилович,спеціаліст у своїй роботі, більше таких лікарів. Дуже вдячна йому за допомогу. Бажаємо йому удачі, терпіння, здоров'я, процвітання на роботі і в приватному житті.....

Я дякую Богу,що у нас є такий лікар гінеколог -Мазур Роман Лавринович, лікар вищої категорії,спеціаліст своєї роботи.Завдяки йому я виносила двох діток,спочатку і до кінця.Дякуємо йому за чуйність,доброту,майстерність до пацієнтів.Бажаємо успіху,удачі,терпіння,і здоров'я.Процвітати у своїй сфері, і в приватному житті....

Коли жила в Рівному, відвідувала лікаря Міськевич Ірину Миколаївну. Безмежно вдячна за чуйність, доброту і компетентність ! Повна довіра і відчуття "надійних та професійних рук". Дуже шкода, що розділяють тисячі кілометрів...як би не цей фактор, ніколи не змінила б на іншого лікаря! З вдячністю памятаю Вас, Ірина Миколаївна ! Подальших успіхів в роботі та приватному житті!!!

Звеврнулася до лікаря Міськевич Ірини Миколаївни. Дякую!

Кліщ Тамара Степанівна, дуже хороша і чуйна людина.Хороший спеціаліст

Повністю згідна з попереднім коментарем. Мазур Роман Гаврилович, дійсно, чудовий лікар, лікар-вищої категорії. Дякую Вам за Ваш професіоналізм в роботі і чуйність по відношенню до своїх пацієнтів. Приємно, що у м.Рівне є такі професійні лікарі!!!.

Дякую Міськевич Ірині Миколаївні за її доброту, чуйність та майстерність у виконанні своєї роботи.

Хочу поделиться с вами своим отношением к клинике Sana. До моего визита в клинику,лечилась у многих врачей, в итоге результата никакого,одна выкачка денег. По советам друзей я попала в женскую консультацию Sana,к доктору Мазур Роман Гаврилович. Об этом докторе могу сказать, что это безумно приятный человек и замечательный врач. Грамотный специалист,мастер своего дела,врач который живет своей работой. Единственный на моем пути, который занимался моей проблемой. В наше время это редкость,когда врач на самом деле беспокоится о здоровье своего пациента. За что я ему очень благодарна!