Приватний гінеколог

Послуги

Приватна жіноча консультація «Sana»

Оголошення! 

  Шановні клієнти! Робота кабінету повністю відновлена. Враховуючи поступову відміну обмежень щодо карантину, прийом відбуватиметься тільки при умові попереднього запису! Тому, просимо обовязково записуватись на прийом по телефону або з сайту та запланувати свій візит! Візит плануйте одноособово! Для вашої безпеки користуйтесь маскою, власним та  антисептиком на рецепції. Також ми турбуємось про взаємну безпеку. Тому є обовязкова вимога- один пацієнт в клініці в свій запланований час!  Отже  просимо із розумінням поставитися до ситуаціїї та чітко планувати свій візит, адже ваша та відповідно, безпека оточуючих залежить і від ваших чітких дій!

Медичний кабінет «Sana» – це приватна жіноча консультація, що надає амбулаторну акушерсько-гінекологічну допомогу населенню, проводить багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги, застосовуючи при цьому найсучасніші підходи діагностики та лікування.
 Заснований медичний кабінет у 1999 році. Початок роботи орієнтовно 1999- 2000р.Тут працюють лікарі акушери-гінекологи з багаторічним практичним  досвідом. На даний час всі лікарі мають вищу  кваліфікаційну категорю понад 15 років. Стаж роботи лікарів спеціалістів понад 25 років, приватна практика понад 20 років. Це – Мазур Роман Гаврилович, Кліщ Тамара Степанівна, Міськевич Ірина Миколаївна. Наші лікарі- це досвід, кваліфікація, гарантія якісних послуг.


Медичний кабінет «Sana» – це: 

1. кваліфікація, досвід, гарантія якісних послуг, 
2. сучасне медичне обладнання, 
3. електронна база даних клієнта, документообіг, медична картка клієнта,
4. комплекс лабораторних послуг,
5. якісна діагностика, профілактика та ефективне лікування захворювань,
6. індивідуальний підхід до клієнта,
7. конфіденційність обстежень,
8. розширена система знижок.

Також читайте про клініку

Подивитись ціни на послуги

Задати питання можна тут

Написати відгук можна тут

А також користуйтесь інтерактивною панеллю навігації по сайту у верхній частині панелі  та в лівій  верхній частині основної сторінки сайту! Тут Ви можете ознайомитись із системою знижок, а саме в рубриці купон на знижку. чи скористатись записом на прийом до лікаря безпосередньо із сайту, а також оцінити роботу клініки в цілому!