Приватний гінеколог

Послуги

Приватна жіноча консультація «Sana»


  Шановні клієнти клініки!  Враховуючи ситуацію із пандемією на захворювання COVID -19 прийом в кабінеті відбувається тільки при умові попереднього запису!   Прохання свій візит планувати одноособово, не приходити гурбою!
   Для вашої безпеки користуйтесь маскою, власним та антисептиком запропонованим на рецепції. Також ми турбуємось про взаємну безпеку персоналу. Тому обовязковою є вимога- один пацієнт в клініці в свій запланований час!  Отже  просимо із розумінням поставитися до ситуаціїї та чітко планувати свій візит, адже ваша та відповідно, безпека оточуючих залежить і від ваших дій теж! 


Медичний кабінет «Sana» – це приватна жіноча консультація, що надає амбулаторну акушерсько-гінекологічну допомогу населенню, проводить багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги, застосовуючи при цьому найсучасніші підходи діагностики та лікування.
 Заснований медичний кабінет у 1998 році. Початок роботи орієнтовно 1999- 2000 р.В ньому працюють лікарі акушери-гінекологи з багаторічним практичним  досвідом. На даний час всі лікарі мають вищу  кваліфікаційну категорю. Стаж роботи лікарів спеціалістів понад 25 років, приватна практика понад 20 років. Це – Мазур Роман Гаврилович, Кліщ Тамара Степанівна, Міськевич Ірина Миколаївна.  Ми співпрацюємо зі всіма закладами охорони здоров'я в сфері гінекологіі по м. Рівне. Також працюємо із закладами сусідніх областей- м. Луцьк,  Львова,  Тернополя,  Києва та  м.Іванофранківськ,  зокрема в сфері репродуктологіі. Наші лікарі- це багаторічний досвід, вища кваліфікація, постійна гарантія  оновлення знань та якісних послуг. Всі наші лікарі є активними учасниками різноманітних освітніх конференцій,  вебінарів,  конгресів, майстеркласів та профілабів та інших освітніх заходів для лікарів,  що є запорукою сучасних знань в постійно динамічно розвиваючій науці медичних знань!


Медичний кабінет «Sana» – це: 

1. кваліфікація, досвід, навики, сучасні знання, гарантія якісних послуг, 
2. сучасне медичне обладнання, 
3. електронна база даних клієнта, документообіг, медична картка клієнта,
4. комплекс лабораторних послуг,
5. якісна діагностика, профілактика та ефективне лікування захворювань,
6. індивідуальний підхід до клієнта,
7. конфіденційність обстежень,
8. розширена система знижок.

Також читайте про клініку

Подивитись ціни на послуги

Задати питання можна тут

Написати відгук можна тут

А також користуйтесь інтерактивною панеллю навігації по сайту у верхній частині панелі  та в лівій  верхній частині основної сторінки сайту! Тут Ви можете ознайомитись із системою знижок, а саме в рубриці купон на знижку. чи скористатись записом на прийом до лікаря безпосередньо із сайту, а також оцінити роботу клініки в цілому!