Приватний гінеколог

Послуги

Приватна жіноча консультація «Sana»


 Шановні пацієнтки, клієнти нашоі клініки! 
В зв'язку із воєнним часом кабінет працює згідно оновленого графіку роботи. Попередній запис на прийом до лікаря обовязковий!
Графік роботи можна глянути тут

Медичний кабінет «Sana» – це приватна жіноча консультація, що надає амбулаторну акушерсько-гінекологічну допомогу населенню, проводить багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги, застосовуючи при цьому найсучасніші підходи діагностики та лікування.
 Заснований медичний кабінет у 1998 році. Початок роботи орієнтовно 1999- 2000 р.В ньому працюють лікарі акушери-гінекологи з багаторічним практичним  досвідом. На даний час всі лікарі мають вищу  кваліфікаційну категорю. Стаж роботи лікарів спеціалістів понад 25 років, приватна практика понад 20 років. Це – Мазур Роман Гаврилович, Кліщ Тамара Степанівна, Міськевич Ірина Миколаївна.  Ми співпрацюємо зі всіма закладами охорони здоров'я в сфері гінекологіі по м. Рівне. Також працюємо із закладами сусідніх областей- м. Луцьк,  Львова,  Тернополя,  Києва та  м.Іванофранківськ,  зокрема в сфері репродуктологіі. Наші лікарі- це багаторічний досвід, вища кваліфікація, постійна гарантія  оновлення знань та якісних послуг. Всі наші лікарі є активними учасниками різноманітних освітніх конференцій,  вебінарів,  конгресів, майстеркласів та профілабів та інших освітніх заходів для лікарів,  що є запорукою сучасних знань в постійно динамічно розвиваючій науці медичних знань!


Медичний кабінет «Sana» – це: 

1. кваліфікація, досвід, навики, сучасні знання, гарантія якісних послуг, 
2. сучасне медичне обладнання, 
3. електронна база даних клієнта, документообіг, медична картка клієнта,
4. комплекс лабораторних послуг,
5. якісна діагностика, профілактика та ефективне лікування захворювань,
6. індивідуальний підхід до клієнта,
7. конфіденційність обстежень,
8. система надання знижок
9. зворотній звязок із персоналом
10. оцінка роботи клініки після відвідування 

Також читайте про клініку

Подивитись ціни на послуги

Задати питання можна тут

Написати відгук можна тут

Інформація про знижки - тут

А також користуйтесь інтерактивною панеллю навігації по сайту у верхній частині панелі  та в лівій  верхній частині основної сторінки сайту! Тут Ви можете ознайомитись із системою знижок, а саме в рубриці купон на знижку. чи скористатись записом на прийом до лікаря безпосередньо із сайту, а також оцінити роботу клініки в цілому!