Приватний гінеколог

Купон на знижку

В медичному кабінеті діє система знижок для наших постійних та первинних відвідувачів.

  Отже, тепер, працює нова зручна та зрозуміла система накопичувальних знижок, яка діє на постійній основі!
 
    При накопиченні суми оплат клієнтом або при одномоментній сплаті за надані лікарські  послуги від 3 тис грн. клієнт отримує знижку 2% та буде користуватись нею і надалі, незалежно від частоти наступних візитів, допоки не досягне наступного рівня!
  При здійсненні наступних візитів та послідуючих оплат сума знижки буде підвищуватись залежно від накопичених та сплачених послуг за наступною схемою: .
 Історія всіх сплачених послуг досягла  5 тис. грн - тепер знижка клієнта становитиме 3%

 історія всіх сплачених послуг досягла 10 тис. грн - тепер знижка клієнта становитиме 5%

 історія всіх сплачених послуг досягла 15 тис. грн - тепер знижка клієнта становитиме 7%

 історія всіх сплачених послуг досягла 20 тис. грн - знижка клієнта становитиме 10%

 історія всіх сплачених послуг досягла 30 тис. грн - знижка клієнта становитиме 15%

 історія всіх сплачених послуг досягла 40 тис. грн - знижка клієнта становитиме 20%

 історія всіх сплачених послуг досягла 50 тис. грн - знижка клієнта становитиме 25% 

  Окрім того, існує програма лояльності для  студентів та пенсіонерів: при пред′явленні посвідчення - необхідна ксерокопія або фотокопія документу- іі потрібно відправити на вайбер номер клініки. Таким пацієнтам відразу присвоюється знижка 5%, якою можна буде користуватись кожного наступного разу, а при накопиченні вищих сум згідно вказаної раніше системи сума знижок відповідно буде збільшуватись пропорційно.

 Отже, тепер не потрібно постійно пред′являти персональну картку на знижки на реєстратурі, адже знижка тепер зберігається за клієнтом на постійній основі, тому, що всі дані про сплати зберігаються в базі даних клініки.
 Важливо: знижки нараховуються на всі лікарські послуги крім вартості лабораторних послуг та вартості медикаментозних засобів, які можуть використовуватись для їх здійснення.


Також дійсні рекламні флаєри на знижки надруковані з розпорядження медичного центру, які можна зустріти в місцевих змі,  аптеках,  салонах чи інших клініках партнерах, чи отримати від рекламного агента.
 
І ще- Ви маєте нагоду скористатись знижкою, яка запропонована всім відвідувачам нашого сайту. Для цього необхідно скачати купон, зображений нижче на цій сторінці, якщо ви переглядаєте сайт на компютері чи ноутбуці, роздрукувати його та показати на реєстратурі при розрахунку. Якщо ви дивитесь на телефоні чи планшеті - зробіть скріншот купону, запишіться на прийом та скиньте скріншот на  телефон реєстратури у Viber!  Таким купоном можна скористатись кожному клієнту лише один раз при відвідуванні клініки. Також ви можете заповнити форму запису та відправити скрін купону у примітках- отже ви також отримаєте знижку!  Роздруковані купони можна передавати своїм знайомим або рекомендувати скористатись ними при  візитах до клініки.

     Сподіваємось Вам сподобається бути нашими клієнтами!

  Напишіть відгук про роботу клініки або проголосуйте на сайті після відвідування клініки  тут
 Відразу записатись на прийом до лікаря можна на цій сторінці в рубриці запис на прийом або перейти до запису клікнувши по виділеному слову та заповнивши відповідну форму запису.
  (Скачайте купон розташований нижче та виберіть зручний формат для друку)

   Для скачування купону необхідно клікнути по банеру купона розміщеного нижче