Приватний гінеколог

Відгуки

Відмінно 52.6% (195)
Добре 38.5% (143)
Посередньо 5.1% (19)
Погано 3.8% (14)

Всього голосів: 371

   На цій сторінці ви маєте можливість залишити власний відгук про наш медичний центр. Нам цікаво, що ви думаєте про роботу нашого центру, її позитивні та негативні сторони.
  Також Ви маєте можливість висловити свою думку про роботу клініки чи особисто Вашого лікаря для публікації або в анонімній формі.
  Наперед дякуємо нашим клієнтам за відгуки- дана співпраця направлена на покращення якості послуг. Ми сприймемо усі Ваші зауваження у разі їх наявності та будемо вдячні за гарні відгуки.
  А ще ми просимо наших клієнтів залишати оцінку роботи кабінету в формі  передбаченій для голосування після відвідування кабінету або закінчивши лікування. Проголосувати можна на декількох сторінках сайту, а саме в рубриках " КОНТАКТИ" , " ЗАПИС НА ПРИЙОМ",  " ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ", " ВІДГУКИ", тобто на даній сторінці або перейти за посиланням сюди, щоб записатись або проголосувати.

   Бажаємо нашим відвідувачам отримувати  тільки якісні послуги та бути   впевненими в стані свого здоров"я.

  Увага! Нова пропозиція для наших відвідувачів!

 
Шановні  клієнти клініки!
  Ми помітили,  що наша праця не знаходить відповідного оцінювання від наших клієнтів і тому ми вирішили дещо простимулювати та зацікавити вас більш активно прийняти участь в оцінюванні роботи нашоі невеликої клініки та лікарів! 
  Будь ласка напишіть про нас гарний відгук, якщо Вам сподобалось обслуговування або Ви залишились задоволені візитом, лікуванням, вирішенням Вашої проблеми зі здоров'ям, чи спілкуванням зі своїм лікарем.
 Ми в свою чергу також підвищимо Ваш рейтинг знижок на наступний порядок!
Такою нагодою ви зможете скористатись в будь який зручний для Вас час, але не більше одного разу.
 Ви також можете ставити нам оцінки після кожного відвідування кабінету!
Дуже просимо не ставити нам поганих оцінок, адже на сайт, а отже і на клініку орієнтується багато людей і це може необ'єктивно впливати на іхній вибір.
 Але якщо раптом у Вас виникла потреба пожалітись на діі лікаря або медперсоналу, тощо, просимо написати нам. Кожний такий випадок розбирає адміністрація та директор і допомагає нам вдосконалюватись.
 У випадку вірно вказаної  ВашоЇ ел.адреси або номеру Вашого телефону у такому випадку ми обов'язково з Вами зконтактуємо і спробуємо вирішити проблему і також надамо вичерпну відповідь, якщо претензіі були обгрунтовані!
 Будемо Вам безмежно вдячні за витрачений на це час, адже ми працюємо для Вас і сподіваємось на співпрацю та довготривалі довірливі відносини
формату:
 всі наші клієнти для нас надважливі, а наші клієнти довіряють нашим лікарям!

Була на прийомі в Кліщ Тамари Степанівни, дуже приємна лікар, оглянула все пояснила розписала, дуже задоволена її роботою. Також хочу відмітити що з кабінету дзвонять, нагадують про прийом, дуже ввічлива і приємна дівчина на рецепції.

Хочу порадити надзвичайно добру і хорошу лікаря Тамару Степанівна Кліщ. Гарний підхід та призначає лікування згідно хвороби, лишнього не виписує. Дуже добра та позитивна людина. Дякую за ваших лікарів!

Я довго шукала хорошого лікаря. І дякуючи інтернету, в якому натрапила на ваш кабінет, нарешті знайшла. Хочу висловити подяку Кліщ Тамарі Степанівні. Дуже приємна і ввічлива, чудовий спеціаліст. Все пояснить і розкаже. Від неї виходиш з посмішкою. Ні на секунду не пожалкувала, що ризикнула прийти саме сюди і буду ходити і надалі. Дякую Вам.

Лікар: Мазур Роман Гаврилович найкращий спеціаліст в м. Рівне.

Дуже чесна, порядна людина,відповідальний за своїх пацієнтів,завжди допоможе в будь якій ситуації,підтримає,дасть пораду,як правильніше зробити. Знайде підхід до кожного пацієнта,підбере правильне лікування. Завдяки йому я виносила двох діток,спочатку і до кінця. Це наш лікар гінеколог Мазур Роман Гаврилович,спеціаліст у своїй роботі, більше таких лікарів. Дуже вдячна йому за допомогу. Бажаємо йому удачі, терпіння, здоров'я, процвітання на роботі і в приватному житті.....

Я дякую Богу,що у нас є такий лікар гінеколог -Мазур Роман Гаврилович,лікар вищої категорії,спеціаліст своєї роботи.Завдяки йому я виносила двох діток,спочатку і до кінця.Дякуємо йому з чоловіком за відношення, доброту, майстерність та чуйність до пацієнтів. Бажаємо успіху,удачі,терпіння,і здоров'я. Процвітати у своїй сфері, і в приватному житті....

Коли жила в Рівному, відвідувала лікаря Міськевич Ірину Миколаївну. Безмежно вдячна за чуйність, доброту і компетентність ! Повна довіра і відчуття "надійних та професійних рук". Дуже шкода, що розділяють тисячі кілометрів...як би не цей фактор, ніколи не змінила б на іншого лікаря! З вдячністю памятаю Вас, Ірина Миколаївна ! Подальших успіхів в роботі та приватному житті!!!

Звеврнулася до лікаря Міськевич Ірини Миколаївни. Дякую!

Кліщ Тамара Степанівна, дуже хороша і чуйна людина.Хороший спеціаліст

Повністю згідна з попереднім коментарем. Мазур Роман Гаврилович, дійсно, чудовий лікар, лікар-вищої категорії. Дякую Вам за Ваш професіоналізм в роботі і чуйність по відношенню до своїх пацієнтів. Приємно, що у м.Рівне є такі професійні лікарі!!!.

Сторінки: 1 | 2