Приватний гінеколог

Питання/відповідь

Відмінно 52.6% (195)
Добре 38.5% (143)
Посередньо 5.1% (19)
Погано 3.8% (14)

Всього голосів: 371

  В цьому розділі сайту ви маєте змогу задати питання  безпосередньо лікарю  акушер- гінекологу або на рецепцію та навіть вибрати лікаря, якому адресуєте своє запитання, вказавши його прізвище і ім"я в формі де впишете своє запитання.
   Для отримання відповіді потрібно заповнити всі поля у формі " Запитання/ відповідь".
Також, повідомляємо, що всі ваші запитання проходять процес премодерації, отже,             просимо вибачення у дописувачів, але деякі з них з етичних та інших причин публікуватись не будуть, але у випадку вірно вказаної особистої електронної адреси відповідь обов"язково буде надана.
 Отже, відповіді будуть публікуватись по мірі ровантаженості лікарів або працівників рецепції. Дякуємо за розуміння!


Добрий день скажіть будь ласка якщо я ще не скім немала статеві відносини, но хочу обстежитися повністю у вашій клініці, мені треба на крисло лягати щоб повністю обстежитися ? Дякую за відповідь

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня! В такому випадку все залежить від того, що ви хочете обстежувати. Ви можете проконсультуватись або ж зробити ультразвукове обстеження . У разі необхідності у вас також можна взяти мазок на мікрофлору, в такому разі потрібно лягати на крвсло,  в інших- ні.

Доброго дня. Потрібно зробити аборт терміново. Чи працюєте в період свят? Ціна?

Відповідає: Рецепція

Мабуть ви маєте на увазі локдаун. Так,  запишіться на прийом з понеділка. Прийом здійснюється тільки по попередньому запису.

Доброго вечора. скажіть будь ласка, чи працюватиме Ваш кабінет протягом січневого карантину? дякую

Відповідає: Ващишина Юлія Валеріївна

Так,  ми працюємо в січні,  можете звертатись. Уточнюйте візит зателефонувавши. Вихідні- Різдвяні свята.

Доброго дня. У мене відсутність критичних днів уже місяць, часте ходіння в туалет, рідко проявляється тошнота. Скажіть будь ласка що означають мої симтоми.

Відповідає: Мазур Роман Гаврилович

Доброго дня. Ваш випадок потребує  обстеження. Ви можете як мати вагітність так і ні. Для цього є тести,  які можна зробити вдома,  маючи декілька днів затримки. Якщо тест від'ємний,  тоді потрібно розбиратись з симптомами, оглянутись,  можливо здати аналіз сечі та провести уз обстеження. Тоді вже щось можна  сказати точно. Емпірично діагноз не поставити,  думати можемо про різне,  не будемо тут писати книгу.

Доброго дня... Дитині 6 місяців ,менструація відмовилася через 3 місяці.Зараз затримка 3 дні Чи може це бути вагітність?Якщо так,то чи можна робити аборт при годуванні груддю?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня! Так, звичайно. Тому, спочатку потрібно діагностувати, тобто підтвердити або виключити вагітність. Для цього Ви можете провести тест на вагітність в домашніх умовах. Радимо купувати тест з чутливісю 10 мМО/ мл, або т.з "чутливий" тест, який дозволяє визначати вагітність вже через 7-10 днів після зачаття, або за 5-7 днів до моменту затримки місячних. Також можна здати кров на рівень хоріонічного гонадотропіну людини ( ХГЛ). При позитивному результаті радимо звернутись до спеціаліста, який надасть подальшу консультацію.

Чи можна пити капучіно при критичні дні

Відповідає: Міськевич Ірина Миколаівна

Просто "переможець" серед запитань. Розкажіть нам чому Ви вважаєте, що не можна?

Добрий день хочу запитати чи платні у вас надання консультації по питанню відповідь на яке мене цікавить почути зі сторони спеціаліста

Відповідає: Ващишина Юлія Валеріївна

Так, Олено, послуги консультування платні. Необхідно записатись на вибраний Вами час, і Вас проконсультує лікар по Вашому запитанню. Відносно оплати необхідну інформацію надасть реєстратура.

Доброго дня. Кілька днів назад у мене відбувся перший статевий акт (з контрацептивом) . Я не була достатньо збуджена ,тому , як я думаю , презерватив подразнив стінки проходу. Після цього у мене виникає болюче відчуття при сечовипусканні , уже тиждень. Це нормально?

Відповідає: Кліщ Тамара Степанівна

Доброго дня! Необхідно здати заг. аналіз сечі та звернутись на консультацію у разі якщо ці симптоми не зникнуть протягом наступних декількох днів.

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи проводите ви вакуумний аборт, якщо так, яка його ціна?

Відповідає:

Ні ми не проводимо таких втручань. Зверніться будь- ласк в іншу клініку.

На якому терміні можна переривати вагітність та яка ціна?

Відповідає:

Доброго дня! Ви можете скористатись методом мед. аборту до 49 днів затримки від першого дня останніх місячних.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6